Перейти к публикации

УКРАЇНСЬКОГО РОДУ ВОЛЯ


Рекомендованные сообщения

Хочу попередити, що цей текст несе кровливу правду про Nас.
Я як завжди едина рушійна сила на Ваймі щодо нашої соборності, ви мене знаєте, я той хто нічого не боїться заради своїх цілей.

image.png

Кожне оте російськоговоряще, що ся спілкує з ворогами, товаришує з ними, та слухає вороже музло, ти гадаєш ми тебе не бачимо? Ми, козаки, ми, свідомі люди, знаємо що ти там твориш недоросле, ся сподіваємо що ти ся одумаєш, інакше ми таких будемо виловлювати, ставити на коліна та публічно осуджувати розповсюджуюючи всю інформацію про вас по правим спілками, вас знайдуть і покарають! нехай кожен знає своїх сусідів! Не дамо нашому козацькому духу розсякнути через небіжів які не поважають своїх рідних та суспільство в якому вони ся народили.
Жарти чи не жарти ці слові, нас узагальненосвідомих все більше! і ми не дамо ворогу працювати над мізками наших недоросликів.

Звертаюсь! До кожного свідомого Nашого субмежспілчанина інтернету котрий бажає продовжувати бути вільним від отого ярма, ся боріть з недоросликами, вчіть їх любити наш край, любити мовити, любити жити позарабством, вони розпотужують невірні думки серед таких самих недорослих, і тільки ти, свідомий мій люде зможеш з цим боротись.

Сійте ненависть до наших ворогів во славу нашим братам, сійте вірність та братерство серед своїх, ніяки язикаті нас не спинать.


Я не ся бою ані банів у грі, а ні банів на форумі, і ти не ся бій! Це лише гра, а вільне життя важливіше.
image.png



 

 

 

 


@yatskoborovsky @admiralov @danik0707 @hens@hoshiyori@fantazies@maakss1mka@MuRShoT_PvP@PeaceHating@__neono__@palatopiq@SalamovForever@Ogorodn1ck@Tanyya@HepBoTuk@Souy@akeyme@Artur37@whkoqa@kewab@9x4@PinkRoseYourWay@Euphorla@xtrafrancyz


image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

Изменено пользователем ziegfried
Ссылка на комментарий
14 часов назад, ziegfried сказал:

Хочу попередити, що цей текст несе кровливу правду про Nас.
Я як завжди едина рушійна сила на Ваймі щодо нашої соборності, ви мене знаєте, я той хто нічого не боїться заради своїх цілей.

image.png

Кожне оте російськоговоряще, що ся спілкує з ворогами, товаришує з ними, та слухає вороже музло, ти гадаєш ми тебе не бачимо? Ми, козаки, ми, свідомі люди, знаємо що ти там твориш недоросле, ся сподіваємо що ти ся одумаєш, інакше ми таких будемо виловлювати, ставити на коліна та публічно осуджувати розповсюджуюючи всю інформацію про вас по правим спілками, вас знайдуть і покарають! нехай кожен знає своїх сусідів! Не дамо нашому козацькому духу розсякнути через небіжів які не поважають своїх рідних та суспільство в якому вони ся народили.
Жарти чи не жарти ці слові, нас узагальненосвідомих все більше! і ми не дамо ворогу працювати над мізками наших недоросликів.

Звертаюсь! До кожного свідомого Nашого субмежспілчанина інтернету котрий бажає продовжувати бути вільним від отого ярма, ся боріть з недоросликами, вчіть їх любити наш край, любити мовити, любити жити позарабством, вони розпотужують невірні думки серед таких самих недорослих, і тільки ти, свідомий мій люде зможеш з цим боротись.

Сійте ненависть до наших ворогів во славу нашим братам, сійте вірність та братерство серед своїх, ніяки язикаті нас не спинать.


Я не ся бою ані банів у грі, а ні банів на форумі, і ти не ся бій! Це лише гра, а вільне життя важливіше.
image.png



 

 

 

 


@yatskoborovsky @admiralov @danik0707 @hens@hoshiyori@fantazies@maakss1mka@MuRShoT_PvP@PeaceHating@__neono__@palatopiq@SalamovForever@Ogorodn1ck@Tanyya@HepBoTuk@Souy@akeyme@Artur37@whkoqa@kewab@9x4@PinkRoseYourWay@Euphorla@xtrafrancyz


image.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.pngimage.png

понял

Ссылка на комментарий
2 часа назад, _HEKT0_ сказал:

А вот если человек читает Гоголя, он враг или нет? А если смотрит "Остров сокровищ" производства Киевнаучфильм, он кто? 

Гоголь українець, а фільми я не дивлюся, не знаю що там за пропаганда.

Изменено пользователем ziegfried
Ссылка на комментарий
On 2/15/2024 at 4:13 AM, Qaetex said:

а произведения у него все на русском 😂

Тому що в ті часи нас змушували вчити вашу язіку, ви знищували нашу мову, що складного?

Изменено пользователем ziegfried
Ссылка на комментарий
23.02.2024 в 01:54, ziegfried сказал:

Тому що в ті часи нас змушували вчити вашу язіку, ви знищували нашу мову, що складного?

ну да наверное если бы он хотя бы один стих на украинском написал его бы расстреляли такая у тебя примитивная логика 

Ссылка на комментарий
Just now, Qaetex said:

ну да наверное если бы он хотя бы один стих на украинском написал его бы расстреляли такая у тебя примитивная логика 

Ти сам відповів на свій крінж, так, його б як мінімум на сібірь відправили

Ссылка на комментарий
7 минут назад, ziegfried сказал:

Ти сам відповів на свій крінж, так, його б як мінімум на сібірь відправили

а че тогда марию вилинскую не отправили на сибирь она же на украинском писала тоже ахаххах

Ссылка на комментарий
Just now, Qaetex said:

а че тогда марию вилинскую не отправили на сибирь она же на украинском писала тоже ахаххах

Тому що я навіть не знаю хто це

 

Ссылка на комментарий
Только что, ziegfried сказал:

Тому що я навіть не знаю хто це

 

ХАВЫЗАВЫХАВЫЗАЫВХАВЫХАЫ

норм у тебя ответы если гоголь бы писал на украинском в те времена его бы на сибирь отправили когда я тебе пишу о том что у вас есть вилинская которая писала на вашем языке ты мне пишешь что не знаешь ее 

Ссылка на комментарий
3 minutes ago, Qaetex said:

ХАВЫЗАВЫХАВЫЗАЫВХАВЫХАЫ

норм у тебя ответы если гоголь бы писал на украинском в те времена его бы на сибирь отправили когда я тебе пишу о том что у вас есть вилинская которая писала на вашем языке ты мне пишешь что не знаешь ее 

Ти схоже недалека люда, якщо я не знаю про такого письменника, значить його внесок був незначним в культуру🤑

Ссылка на комментарий
4 minutes ago, ziegfried said:

Ти схоже недалека люда, якщо я не знаю про такого письменника, значить його внесок був незначним в культуру🤑

А, ти про Марко Вовчок? А я то думаю що за Марьія ВЬільінськая, ти б ще японською написав 

Ссылка на комментарий
12 минут назад, ziegfried сказал:

Ти схоже недалека люда, якщо я не знаю про такого письменника, значить його внесок був незначним в культуру🤑

ааа если конкретно ты не знаешь кто это значит ее вклад точно был незначительным для всей твоей страны

есть интернет ты можешь посмотреть кто это ну раз ты гоголя знаешь который ток на русском писал значит он явно был значим для твоей культуры))) 

ты пишешь что гоголя бы в сибирь отправили за то что бы он писал на украинском языке когда я тебе в пример привожу писательницу его же века когда еще было крепостное право (хотя я уверен что там до говора не доходило) и ты после этого пишешь что не знаешь ее вместо того чтоб прост признать свою никчемность и безмозглость 

7 минут назад, ziegfried сказал:

А, ти про Марко Вовчок? А я то думаю що за Марьія ВЬільінськая, ти б ще японською написав 

ну на русском так будет я поэтому так и написал

Изменено пользователем Qaetex
Ссылка на комментарий
  • 3 недели спустя...

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Создать...