EZShooter Posted April 13, 2015 Posted April 13, 2015 Привет с вами Leon.Сегодня я вам покажу свой домик:3http://cs622231.vk.me/v622231089/2aa11/lpPtHLXIIQM.jpghttp://cs622231.vk.me/v622231089/2aa19/bMss5gaaS9A.jpghttp://cs622231.vk.me/v622231089/2aa29/zjl9OwNU1y4.jpghttp://cs622231.vk.me/v622231089/2aa21/VST62SpQ3s8.jpgПонравилось ставь Like:3 KJION_KorbiK, Zanyda228, Gerichtet and 4 others 6 1
SlimShady Posted April 13, 2015 Posted April 13, 2015 Хотел сказать "жаль диз поставить нельзя" а потом вспомнил, что можно .Завтра поставлю.
mr_crafter_pro Posted April 18, 2015 Posted April 18, 2015 Хороший маленький мини-домик для выживания.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now