KJION_KorbiK Posted April 13, 2015 Posted April 13, 2015 Ребят,я зделал для вас подпись,для любителей Оксси.http://i.imgur.com/9TymEWK.gif
Silence Posted April 13, 2015 Posted April 13, 2015 Подпись для самых настоящих хелперов. MrSergo_ and JarykCZ 2
MrSergo_ Posted April 14, 2015 Posted April 14, 2015 Ок,спс.Мог бы и сам сделать себе подпись, а не чужие тырить.
EZShooter Posted April 14, 2015 Posted April 14, 2015 Настя не любит подлиз. Но фаны думаю сойдёт... Я тоже так думаю.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now