KmRRR Posted April 23, 2015 Posted April 23, 2015 Когда я открываю сундук на Vime, в чат пишется сообщение.P.S Смотрим скрин.Как решить эту проблему?http://i.imgur.com/u4dIQrV.png
MilankaKote Posted April 23, 2015 Posted April 23, 2015 (edited) Бывает:В Edited April 23, 2015 by MilankaKote Z1Rgous 1
varlik Posted April 23, 2015 Posted April 23, 2015 Думаю этот плагин так работаетP.S Какой-то плагин :B
Z1Rgous Posted April 23, 2015 Posted April 23, 2015 Бывает:В + Думаю этот плагин так работаетP.S Какой-то плагин :BВали отсюда.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now