Перейти к публикации

Новый лаунчер VimeWorld


Рекомендованные сообщения

Под 10-летие VimeWorld обновить стилистику лаунчера, и стилистику неизменяемого GUI (кнопки настроек, кнопки персонализации) в игре.

Никому наверное не секрет, что последний раз лаунчер глобально обновлялся в 2014-2015.

 

кому понравилась идея прошу ставить лайк либо вышку.

 

Изменено пользователем UBERROT
Ссылка на комментарий
  • Ответы 55
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Дизайн проекту застарів, згоден. Але хоча б у лаунчері це легко виправити своїми темами (наприклад, хороші варіанти робили Rancoy та Helops).

Мені все ж таки здається, що зараз це далеко не головна проблема

Ссылка на комментарий
1 минуту назад, Charkos0ff сказал:

Дизайн проекту застарів, згоден. Але хоча б у лаунчері це легко виправити своїми темами (наприклад, хороші варіанти робили Rancoy та Helops).

Мені все ж таки здається, що зараз це далеко не головна проблема

Я бачу що зараз багато оновлень и фіксів робить Діма, тому вважаю що треба освіжати усі сфери проекту, якщо вже Адміністрація хоче розширення на EN ком'юніті

Ссылка на комментарий
1 минуту назад, UBERROT сказал:

Я бачу що зараз багато оновлень и фіксів робить Діма, тому вважаю що треба освіжати усі сфери проекту, якщо вже Адміністрація хоче розширення на EN ком'юніті

Для європейського ком'юніті необхідно переписувати всі розробки проекту (крім форуму), додаючи підтримку другої мови. Якщо чесно, не думаю, що це особливо скоро станеться, VimeWorld поки навіть у СНД перебуває не в кращому становищі, програючи проекту Демастера в онлайні. Але поки йде хоч якась робота, варто лише вірити та сподіватися

2 минуты назад, Svyat228 сказал:

Не бачу в цьому потреби. Ти заходиш в лаунчер помилуватися ним або ж натиснути кнопку "ГРАТИ"?

Для нових гравців зовнішній вигляд проекту відіграє неабияке значення, як і інші ресурси. VimeWorld у цьому плані краще, ніж конкуруючі з ним проекти, але все одно все старіє.

Ссылка на комментарий
8 минут назад, Charkos0ff сказал:

Для нових гравців зовнішній вигляд проекту відіграє неабияке значення, як і інші ресурси. VimeWorld у цьому плані краще, ніж конкуруючі з ним проекти, але все одно все старіє.

Як зовнішній вигляд може скласти враження про сам проект? 

Є така приказка "Книгу по обкладинці не судять" мені здається мало хто звертає увагу на лаунчер. Адже людина не зробить висновок подивившись лише на лаунчер. У будь-якому випадку він зайде і там вже там вирішить, залишатися йому на проекті або ж ні.

Ссылка на комментарий
1 час назад, Svyat228 сказал:

Як зовнішній вигляд може скласти враження про сам проект? 

Є така приказка "Книгу по обкладинці не судять" мені здається мало хто звертає увагу на лаунчер. Адже людина не зробить висновок подивившись лише на лаунчер. У будь-якому випадку він зайде і там вже там вирішить, залишатися йому на проекті або ж ні.

Взагалі я згодний з тобою, але перше враження про сервер робить іменно лаунчер, він допомогає оцінити професійність її виконання, а також взагалом це викликає захоплення. Наприклад якщо зрівняти лаунчер нашого сервера, і сервера Демастера, то можно замітити наскільки там краще це виконано. Але вони програють нам по онлайну)

Ссылка на комментарий
8 часов назад, Charkos0ff сказал:

Дизайн проекту застарів, згоден. Але хоча б у лаунчері це легко виправити своїми темами (наприклад, хороші варіанти робили Rancoy та Helops).

Мені все ж таки здається, що зараз це далеко не головна проблема

эээ ты когда на украинском начал говорить

Ссылка на комментарий
23.05.2022 в 00:53, Flash_Cekcu сказал:

Основной язык чата — Русский. Общение на других языках в общем чате нежелательно, используйте ЛС.

Главное что многие понимают украинский. Да и это не запрещено, так что писать об этом слегка не актуальненько

Ссылка на комментарий
2 часа назад, Liesel сказал:

Главное что многие понимают украинский. Да и это не запрещено, так что писать об этом слегка не актуальненько

ну это правила проекта, я просто лишь процитировал их

Ссылка на комментарий

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас на странице   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...